100% akčných žien odporúča nový rad Yves Rocher ďalším

O klientovi

Yves Rocher je celosvetová kozmetická firma, ktorú založil francúzsky podnikateľ Yves Rocher v roku 1959. V súčasnosti spoločnosť pôsobí až v 88 krajinách sveta. Yves Rocher sa primárne sústredí na rastlinnú kozmetiku. Zároveň spravuje botanickú záhradu vo svojom priemyselnom areáli v La Gacilly, ktorá je voľne dostupná pre verejnosť bez vstupného.

S Akčnými ženami testuje pravidelne svoje kozmetické novinky.  

Cieľ kampane

Cieľom mediálnej kampane bolo zvýšiť povedomie o novom rade značky Yves Rocher a otestovať ho na reálnych ženách. Cieľovku tvorili všetky čitateľky magazínu Akčné ženy.  

Forma kampane

Akčné ženy sú známe originálnou formou testovania produktov, ktorú neponúka v danej forme žiadne iné médium na Slovenskom trhu. Posúvajú produkty medzi tisícky aktívnych žien a získavajú pre značky autentické recenzie a nové ambasádorky, s ktorými často daná firma pracuje ďalej. Kampaň “testovanie” zahŕňa 3 fázy a okrem budovania povedomia a kvalitatívneho prieskumu trhu klientom zabezpečí často aj priamy nákup daných produktov.  

Čo všetko obsahuje kampaň?  

Kampaň zahŕňa 3 natívne články, množstvo príspevkov na sociálnych sieťach vybraného média a ďalšie desiatky postov v podobe fotografií a videí od samotných testeriek na Instagrame a Facebooku. Kampaň obsahuje aj množstvo dát z dvoch dotazníkoch pripravovaných na mieru, ktoré vypĺňajú všetky čitateľky, ktoré majú záujem otestovať produkt. Výsledkom je nie len samotné budovanie povedomia, ale aj priamy nákup a dáta pre danú firmu, ktorá vďaka nim dokáže budovať ďalšie produkty podľa potrieb zákazníkov.  

A výsledky našej spoločnej kampane? 

Články si prečítalo viac ako 4000 RU 

Facebook dosah magazínov: viac ako 15 000 

Produkt otestovalo 10 testeriek a získali sme 28 originálnych príspevkov, 

dáta a recenzie pre klienta.

 Chcete s nami tiež otestovať produkt ? Ozvite sa nám. 

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky