Ako sme inšpirovali tisíce začínajúcich podnikateliek

O klientovi

Slovenská sporiteľňa je prvá sporiteľničná inštitúcia na Slovensku. Založená bola v roku 1825. V súčasnosti má približne 2,1 miliónov zákazníkov, čím je považovaná za najväčšiu banku na Slovensku. Prvenstvo si dlhodobo udržuje aj v ostatných bankových oblastiach, okrem iného je najväčšou digitálnou bankou. Pre svojich zákazníkov ponúka takmer 200 pobočiek a zhruba 750 bankomatov na celom Slovensku.

Cieľ kampane

Cieľom našej dlhodobej spolupráce so Slovenskou sporiteľňou je zvýšenie povedomia o značke Slovenská sporiteľňa a jej programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky.

Forma kampane

#OFFLINE x #ONLINE

Kampaň so Slovenskou sporiteľňou bola komplexná a využila všetky výhody, ktorými disponujú Akčné ženy. Konzultantov z oddelenia pre začínajúcich podnikateľov sme predstavili na celej sérii eventov pre podnikateľky – V Košiciach, v Poprade, v Žiline, Trnave aj v Bratislave. Na stretnutiach bola s nami Slovenská sporiteľňa ako náš komunitný partner. Za bankou spoznali podnikateľky osobne tváre ľudí, ktorí im pomáhajú. Okrem hlavnej témy na pódiu – „Ako si vytvoriť biznis plán“ konzultovali odborníci z banky biznis plány aj individuálne počas celého eventu s podnikateľkami. Každý event bol komunikovaný aj online prostredníctvom tlačových správ na iné médiá a zároveň v magazínoch a na sieťach Akčné ženy a Akčné mamy.

Eventové LIVE aktivity sme napojili aj na samostatnú rubriku Začíname podnikať, ktorá obsiahla reálne príbehy podnikateľov, ktorí vďaka banke naštartovali svoje podniky. Nadviazali sme tak kontakt s klientmi, ktorí úspešne prešli programom SLSP a podnikajú.

Našim čitateľom vďaka tejto rubrike pravidelne ponúkame zaujímavé tipy a triky, ako podnikať. Na našich portáloch akcnezeny.sk a akcnemamy.sk každý mesiac prinášame nové príbehy v spolupráci so zacinamepodnikat.sk. Natívna komunikácia bola doplnená aj o bannerové formáty.  

Kampaň pre začínajúcich podnikateľov nekončí a máte sa na čo tešiť. Okrem príbehov a stretnutí vtiahneme podnikateľky čoskoro aj do video formátov, aby hovorili nahlas o tom, že podnikania sa netreba báť, práve naopak. Treba začať. Vzájomná pomoc a podpora sú neoddeliteľnou súčasťou komunity a Akčné ženy spolu so zacinamepodnikat.sk. sú tu pre všetkých. 

Aké boli výsledky kampane?

  • Príbehy si prečítalo viac ako 15 000 ľudí a neustále sa k ním vracajú.

  • Ďalšie desiatky tisíc sme zasiahli na sociálnych sieťach.

  • Naživo sme stretli skoro 400 žiendesiatky z nich absolvovali aj individuálne poradenstvo s konzultantmi a posunuli tak svoj biznis vpred.

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky