Až 98 % akčných mám si vyberie plienku Pampers
aj nabudúce

O klientovi

O klientovi 

Výrobcom produktov značky Pampers® je medzinárodná spoločnosť Procter & Gamble pôsobiaca vo viac ako 80 krajinách sveta.

Produkty Pampers sú zamerané na starostlivosť o novorodencov, bábätká aj batoľatá. Medzi najznámejšie produkty patrí jednorazová plienka, ktorú v roku 1961 vyvinul Victor Mills, výskumník spoločnosti P&G 

Plienky Pampers Premium Care, určené pre deti do 3 mesiacov, s Akčnými mamami otestovalo 100 testeriek.  

testovali sme pampers

Cieľ kampane

Cieľom mediálnej kampane bolo zvýšiť povedomie o plienke Pampers Premium Care a otestovať ju na reálnych najmenších bábätkách. Cieľovou skupinou bolo 100 mamičiek malých bábätiek vo veku 0-3 mesiace. Informácia o výzve na testovanie bola uverejnená v magazíne Akčné mamy a šírila sa rýchlosťou blesku.  

Forma kampane

Mamičky, ktoré sme vybrali do testovania nie len otestovali plienky na svojich najmilších, ale posunuli na nich odporúčania aj medzi svoje kamarátky a stali sa tak ambasadorkami značky Pampers. Autentické recenzie podložné príspevkami na sociálnych sieťach, fotkami a videami sú pre každú firmu najvzácnejším materiálom a dôkazom spokojnosti. 

Kampaň zožala obrovský úspech a virálne sa šírila medzi hlavnou cieľovkou – mamičkami najmenších bábätiek. 

A čo na kampaň hovorí samotný klient? 

Z môjho pohľadu to bolo úplne super, získali sme dáta, ktoré sme potrebovali, sprocesované to bolo výborne, bez zádrhlov, výstupy ste nám spracovali veľmi pekne a že boli spokojné aj mamičky, to je už len čerešnička na torte 😊 Ešte raz ďakujem za príjemnú spoluprácu! MIRKA SLOVÁKOVÁ

Čítanosť: 6453 RU na webe 

Dosah na Facebooku: viac ako 30 000, 

Na sociálnych sieťach spolu viac ako 400 likes, kopec komentárov a zdieľaní.

Chcete s nami otestovať svoj produkt a dostať ho do povedomia ďalších žien? Napíšte nám! 

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky