DEDOLES inšpiroval, ako sa dostať do formy

O klientovi

DEDO LES je úspešná slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na výrobu oblečenia s originálnym veselým motívom. Na svoje konto si už pripísali mnohé ocenenia, ako napríklad Trend Shop 2021, Forbes 30pod30 2017 a cenu za najefektívnejšiu marketingovú kampaň Zlatá Effie 2021.

Cieľ kampane

Cieľom natívneho článku v spolupráci s DEDOLES bolo inšpirovať čitateľky k novoročným zdravým návykom a veselým nákupom s Dedoles. Cieľovú skupinu tvorili naše čitateľky Akčných žien.

Forma kampane

Natívny obsah je základným stavebným pilierom, ako inšpirovať čitateľa k nákupu. Dedoles inšpiruje veselou formou celé Slovensko a naše čitateľky oslovil natívnym článkom v podobe novoročných tipov, ako sa dostať v Novom roku opäť do formy a cítiť sa skvelo. V článku sme sa zamerali na konkrétne tipy ako vylepšiť svoju postavu. Prirodzené napojenie na konkrétne produkty inšpirovalo k preklikom na stránku eshopu. Opäť sme tak dokázali, že rozdiel medzi redakčným a reklamným obsahom je symbolický, vďaka čomu je reklamná kampaň vždy efektívnejšia. 

Výsledky kampane:

Zobrazenia článku: 1881 RU

Vzhliadnutia na FB stránske Akčné ženy: 16 187

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky