„Objavujte férový svet.“

O klientovi

Spoločnosť O2 už 20 rokov poskytuje služby v oblasti telekomunikácie. O2 Slovakia eviduje 2 milióny aktívnych SIM kariet, čo predstavuje takmer štvrtinový podiel trhu a pokrýva až 97% Slovenskej populácie.

Naša kampaň v spolupráci s O2 Slovakia a ciele kampane

V priebehu marca 2019 sme vytvorili zázemie pre kľúčovú tému – e–kasa pre podnikateľov v našom magazíne akcnezeny.sk. Zároveň sme v mene našich čitateľov so spoločnosťou komunikovali o možnosti zaobstarať si e-kasu, prostredníctvom sociálnych sietí a offline stretnutí v Košiciach, v Poprade a v Bratislave. V rámci našich stretnutí mali podnikateľky možnosť pýtať sa na informácie, ktoré ich o téme e-kasa zaujímali alebo im boli nejasné.

Forma kampane

Tému e-kasa sme na našom webe otvorili článkom s názvom: Podnikavé ženy, ste pripravené na legislatívne zmeny od júla 2019? Ďalej sme na našich sociálnych sieťach informovali čitateľky o eventoch, na ktorých bolo našim generálnym partnerom O2 SK.  Súčasťou našich eventov bol aj Manažér marketingu pre firemných zákazníkov O2 SK vďaka čomu mali podnikateľky odpovede na svoje otázky z prvej ruky.

A VÝSLEDKY? 🙂

Vďaka našim stretnutiam s malými a strednými podnikateľkami v Košiciach, v Bratislave a v Poprade sme vytvorili záujem o e-kasu, jej výhody a užívateľské funkcie. Natívnym spôsobom sme spoločne dostali do povedomia nielen potrebu zaujímať sa o legislatívnu zmenu, ale zároveň zabezpečiť si e-kasu od O2 čo najskôr.

Na našich sociálnych sieťach sme zasiahli tisícky žien a na stretnutiach oslovili spolu až 250 začínajúcich podnikateliek, z ktorých sa desiatky registrovali a sú spokojními zákazníčkami O2. 

Náš klient vyjadril maximálnu spokojnosť. 

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky