Adelle Davis

O klientovi

,,Sme jednoznačne omnoho viac ako len to, čo jeme.  Avšak to, čo jeme nám môže pomôcť byť omnoho viac, ako teraz sme.” Adelle Davis

Adelle Davis bola priekopníčkou v oblasti zdravej výživy a zástankyňou zdravého životného štýlu. Do histórie ľudstva sa zapísala ako prvá dáma, ktorej publikácie sa stali základom zdravia. Za kľúč k zdraviu považovala konzumovanie čisto prírodných, nespracovaných potravín a dopĺňanie správnych vitamínov a minerálov potrebných pre telo. Všetky prípravky značky Adelle Davis sú vyrobené zodpovedne podľa zásad samotnej Adelle Davis.

Cieľ kampane

Cieľom našej kampane bolo primárne zvýšiť povedomie o značke a vysvetliť benefity produktu – lipozomálne magnézium pre ženy a rovnako mamy. Okrem toho sme pre naše čitateľky pripravili s klientom aj zľavový kupón na všetky vitamíny z eshopu www.vitaminyprezdravie.sk, vďaka ktorému sme podporili aj návštevy webu a priamy nákup.  

Forma kampane

Vyberali sme 100 akčných žien, ktoré mali možnosť otestovať nový produkt – lipozomálne magnézium. Podmienka bola, aby preukázateľne dokázali, že ho k svojmu životu potrebujú a vysvetlili nám prečo by sme mali vybrať práve ich. Okrem samotného testovania sme zorganizovali aj LIVE vysielanie a rozhovor so samotným zakladateľom, ktorý našim čitateľkám  vysvetlil všetky benefity produktu. Interaktívna testovacia mediálna kampaň zožala obrovský úspech. O produkt sa doslova „pobila“ komunita unavených mamičiek aj pracovne vyťažených akčných žien.

Uverejnenie zľavového kódu si našlo rovnako významené publikum na sociálnej sieti Facebook a tiež Instagram. 

Čítanosť viac ako 6000 RU v magazíne

Dosah na Facebooku spolu viac ako 10 000 a ďalšie významné dosahy a zapojenie na samotných účtoch akčných žien – mikroinfluenceriek, ktoré boli vybrané do testovania a aktívne zdieľali obsah ďalej. 

 Chcete s nami tiež otestovať produkt ? Ozvite sa nám. 

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky