Natívna kampaň, ktorej držali palce všetci fanúšikovia.

O klientovi

Laboratóriá MEDIREX GROUP sú najväčším poskytovateľom laboratórnej diagnostiky na Slovensku. Poskytujú vyšetrovanie vzoriek biologického materiálu z klinických pracovísk.
Okrem toho pomáhajú lekárom určiť správnu diagnózu pacientov a monitorovať priebeh liečby. Ich strediská sú nielen na Slovensku, ale aj na východnej a strednej Európe.

Zlučujú odborníkov z viacerých medicínskych odvetví. Ako napríklad, biochémia, hematológia, toxikológia, genetika, virológia a mnohé ďalšie.

Cieľ kampane

Hlavným cieľom našej ampane v spolupráci s MEDIREX bolo spropagovať balíček určený pre športovcov, ktorý ponúka komplexný pohľad na metabolizmus. Zároveň sme sa snažili zvýšiť povedomie o spoločnosti MEDIREX. Našou cieľovou skupinou boli všetci čitatelia nášho magazínu Akčné ženy.

Forma kampane

Kampaň na podporu povedomia o športových balíčkoch sme zahrnuli veľmi prirodzene do rozhovoru s dvomi horolezcami, ktorí vystúpili na Mont Blanc. Horolezci Miroslav a Jaroslav sa pred svojim výstupom dali komplexne vyšetriť
spoločnosťou MEDIREX. Ako uviedli, práve vďaka ich športovým balíčkom zistili, ako docieliť, aby ich telo fungovalo na 100%. Vyšetrenie v Medirex im ukázalo, ako ich telo
funguje a výrazne im pomohlo zvládnuť výstup bez následkov na ich zdravie. 

Článok mal veľký úspech medzi našimi čitateľkami a rovnako sledovateľkami na sociálnej sieti Facebook. 

Čítanosť: 3221 RU v magazíne 
Dosah na Facebooku: viac ako 25 000, 
255 likes, kopec komentárov a zdieľaní 

 

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky