Štýl, ľahkosť, flexibilita, odolnosť a čisté línie. Také sú okuliare značky Babiators

O klientovi

Spoločnosť Profimed vznikla v roku 1997 v Českých Budějoviciach. Zo začiatku dodávala vybavenie výlučne lekárom, konkrétne sa zameriavala na distribúciu stomatologických potrieb pre zubné ambulancie. O rok neskôr otvorila svoju prvú pobočku v Prahe a začala sa špecializovať na široké spektrum značiek z oblasti dentálnej hygieny.  

V roku 2003 zavítala spoločnosť Profimed aj na Slovensko, do Bratislavy, kde bola otvorená prvá kamenná maloobchodná predajňa, kancelária a sklad. K starostlivosti o zuby postupne pribudla aj starostlivosť o telo a značka rozšírila svoje pole pôsobnosti aj do Poľska a Maďarska. V posledných rokoch sa stále častejšie orientuje na ekologické produkty. Akčné ženy so spoločnosťou Profimed spolupracovali už na viacerých kampaniach.  

Cieľ kampane

Cieľom mediálnej kampane bolo predstaviť čitateľkám magazínu Akčné mamy a ich deťom slnečné okuliare značky Babiators pôvodom z USA. Cieľovú skupinu tvorili mamičky s deťmi v troch vekových kategóriách: chlapci alebo dievčatá 0-2 roky, unisex 3-5 rokov a unisex 6 rokov a viac. Okuliare Babiators v uvedených kategóriách spolu otestovalo 50 testeriek 

Forma kampane

Forma kampane 

Výzva na testovanie bola zverejnená na našom portáli Akčné mamy. O testovanie prejavilo záujem skutočne veľa mamičiek. Pri výbere sme však dbali nato, aby naše testerky mali aktívne účty na sociálnych sieťach, najmä na Instagrame. Výsledkom tak bolo obrovské množstvo krásnych fotografií z testovania, plných usmiatych detí v štýlových okuliaroch 🙂  

Čo na okuliare povedali testerky? 

„Okuliare Babiators sú štýlové ľahké detské okuliare,“ hodnotí testovaný produkt jedna z mamičiek, Andrea. „Krásne sedia na detskej tvári, spĺňajú všetky medzinárodné štandardy. Sú veľmi flexibilné a ohybné. Určite pristanú každej malej slečne či mladému mužovi, nakoľko majú širokú škálu farieb aj tvarov,“ uzatvára Andrea. 

Ohlas klienta 

Klient bol mimoriadne spokojný s celkovým priebehom testovania, o čom svedčí ďalšie testovanie, ktoré po okuliaroch Babiators nasledovalo. Súčasťou výsledného článku k testovaniu bol aj zľavový kód v hodnote 10% pre mamičky na ďalší nákup na e-shope klienta.  

Čítanosť: 3759 RU 

Dosah na FB: 16505 

Dosah na IG: Obrovské množstvo zdieľaní, komentárov, stories, postov a reels od samotných testeriek. 

Chcete s nami otestovať svoj produkt a dostať ho do povedomia ďalších žien? Napíšte nám!  

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky