Úspešnej podnikateľke fandia všetky mamy

Be Lenka je internetový obchod s barefoot topánkami, detskými nosičmi, ale aj mnohými inými doplnkami. Barefoot topánky umožňujú návrat k chôdzi naboso. Všetky produkty značky Be Lenka sú certifikované, vyrábané z vysoko kvalitného materiálu. Okrem toho podporujú udržateľnosť, slow fashion a fair trade. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Slovenskej a Českej republike. Príbeh zakladateľky si získal tisícky čitateliek. 

podnikateľka s rodinou

Cieľ kampane

Cieľom kampane bolo zvýšiť na Slovensku povedomie o značke a osloviť budúcich zákazníkov. Zvýšiť návštevnosť e-shopu Be Lenka a  ich produktov.  

Forma kampane

Hlavnou formou našej kampane v spolupráci so slovenskou značkou Be Lenka boli tri natívne články, ktoré sa už v prvé dni stali virálnymi na našich sociálnych sieťach. V prvom článku sme predstavili značku Be Lenka, zamerali sme sa najmä na barefoot topánky a ich priaznivé účinky pre ľudské telo. Druhým článkom bol príbeh zakladateľky značky Be Lenka, s Lenkou Cenikovou. V treťom obsahu sme vyhlásili súťaž o barefoot topánky značky. Jednotlivé natívne články boli zdieľané cross aj v našich ďalších komunitách.

Výsledky kampane:

Čítanosť článkov: 3253 RU

Dosah na FB stráne Akčné ženy: 22 608

Súťaž: Skoro 500 zapojených

 

Chceli by ste vyskúšať spoluprácu? Ozvite sa nám.

+421 904 853 249
obchod@akcnezeny.sk
Šafárikova trieda 288/13,
040 11 Košice 11 

Nezmeškajte akčné novinky